Roku sildītāji velobraucējiem

Ideja ir aizņemta no motociklu pasaules, kur moto braucēji bieži vien izmanto roku sildītājus kā alternatīvu cimdiem (piem. kā šeit).
Šie konkrēti domāti velo braucējiem.
  • Materiāli - ūdens necaurlaidīgs virsaudums, nedaudz elpojošāks zemaudums, flīsa odere, virsējā kārta sildītājam nostepēta, papildus pa virsu atstarojoša lenta, sānos rāvējslēdzis, vienā galā trikotāžas manžete, lai aukstums nepūš iekšā un tiktu pietiekami cieši nostiprināts pats sildītājs.
  • Lietošana - paredzēta likšanai uz katra stūres raga atsevišķi, sildītājs veidots tā, lai būtu ērti pārslēgt ātrumus neizņemot rokas ārā. Lai uzliktu sildītāju uz stūres raga, atveram rāvējslēdzi, uzmaucam sildītāju uz stūres tā kā redzams bildēs, veram rāvējslēdzi ciet.
  • Kam piemērots - visvairāk piemērots tiem, kas pārvietojas ar riteni ik dienas un visu cauru gadu, vai vismaz lielāko daļu no gada. Vasarā diez vai būs nepieciešams, bet rudenī, pavasarī, ziemā - o, jā! Papildus var vilkt plānos cimdiņus, ja nepieciešams.Un vēl, man ir aizdomas, ka šie konkrētie ir domāti stilotājiem, jo krāsa tāda, ka vai acis sāp. Katrā gadījumā - pa gabalu tiksi pamanīts, kas, uz ielas atrodoties, ir būtiski. Audumu izmantoju to pašu ko mokasīniem, varētu teikt, ka sanācis tāds kā komplekts :)

Komentāri