Vīriešu (?) krekls

Jūnija galvenais notikums bez Jāņiem bija draugu kāzas kurām sāku gatavoties jau mēnesi iepriekš. Gatavošanās izpaudās ne tikai kāzu dāvanas sagatavošanā, bet arī pārdomājot ko vilkt mugurā gan man gan kapteinim R.
Man vienmēr patikuši vīriešu krekli ar ielaidumu priekšpusē (nav ne jausmas kā tas saucas latviski) jo tā ir ideāla vieta kur miksēt dažādus audumus un eksperimentēt. Šo tieši uzšuvu, lai R. krekls būtu saskaņots ar manu kleitu par ko publicēšu ziņu nedaudz vēlāk. Jāpiebilst, ka pirmo reizi šuvu klasisku vīriešu kreklu. Kad jau biju tikusi pie beigām, interneta visumā un palūkojoties uz veikalā pirkto kreklu, atklāju, ka iekšpusē nevajadzētu būt redzamai nevienai atklātai vīlei, tāpat arī overlokotas vīles tur nav redzamas. Izrādās, ka viss krekls tiek sašūts ar franču vīlēm. Mācība nākamajai reizei ko atcerēties un likt lietā.
Kopumā, visgrūtākais bija ievietot piedurknes, lai sanāk gludi no ārpuses. Man ļoti patīk kā izskatās gan priekšpuses ielaidums, gan pogas, gan kā tas viss izskatās kopā, gan arī aizmugurējais trijstūrītis. Detaļas, kas prasa laiku, bet pacenšoties piedod kreklam smalkumu.
Un vēl, varu atzīties, ka vienreiz pat aizņēmos to sev, lai uzvilktu uz biznesa pusdienām. Man tīk aizņemties reizēm šo to no vīriešu garderobes :)Komentāri

 1. Hello I'am Chris From France!!
  This is not a "spam"
  You Have A Wonderful Blog Which I Consider To Be Registered In International Blog Dictionary. You Will Represent Your Country
  Please Visit The Following Link And Comment Your Blog Name
  Blog Url
  Location Of Your Country Operating In Comment Session Which Will Be Added In Your Country List
  On the right side, in the "green list", you will find all the countries and if you click them, you will find the names of blogs from that Country.
  http://world-directory-sweetmelody.blogspot.com/
  Happy Blogging

  AtbildētDzēst
 2. Man ļoti iet pie sirds tavi darbiņi ,kā arī kapteiņa Rauša krekls arī :) Super

  AtbildētDzēst

Ierakstīt komentāru