Garie velo mokasīni


Sniegs ir klāt. Sākumā pavisam pūkains un viegls. Pēc pāris dienām jau pārvēršas par ūdens putru, ko nevar ne apkārt apiet, ne pāri pārkāpt. Tieši šajā brīdī noder labs apģērbs - garie mokasīni.
Nedaudz pamainīju piegrieztni salīdzinot ar iepriekšējiem mokasīniem, arī pagarināju tos līdz ceļiem.
Šī nebūs instrukcija pa soļiem kā tie jāšuj, bet neliels detaļu apraksts, jo pie ideālās mājās šūtu mokasīnu versijas neesmu vēl nonākusi. Pēc pirmās dienas lietošanas saņēmu vairākas rekomendācijas kā un ko pamainīt.


Piegrieztne sastāv no 3 daļām - stulms, pēdas & potītes daļa, zempēdas stiprinājums


Pēdas un stulma daļa tiek savienota kopā, pēdas garākā daļa, tā, kas aptvers kurpi galā tiek nošūta ar gumijdiegu, lai aptvertu kurpi stingri un nemuktu nost.


Stulma daļā gandrīz visā garumā piešuj līplentes.


Ar āmuru tiek iesistas kniedes, katram mokasīnam 4 gabalas. Sarkandzeltenais beņķis jau labu laiciņu tiek izmantots kniežu sišanai, tā teikt, pieredzējis. Paredzētajās kniežu vietās vēlams nostiprināt audumu ar cietāku līmaidumu kreisajā pusē, vai piešujot nelielu gabaliņu jebkāda cita auduma. Es šoreiz daudzas reizes nošuvu ar šujmašīnu un piestprināju kreisajā pusē auduma gabaliņu. Tas palīdzēs kniedei turēties pie apģērba, jo sevišķi tad, ja to paredzēts aktīvi lietot.


Lūk rezultāts. Nedaudz var pamanīt, ka ir stiprinājumi arī zem pēdas (piemirsu nobildēt).


Komentāri