Atjaunots pārvalks bērnu auto sēdeklim

Lietots bērnu auto sēdeklis aizgūts no paziņu paziņām, liekas tajā jau kādi 2 bērni ir izauguši. Virspuse izskatījās pagalam noplukusi un 'smaržoja' pēc cigarešu dūmiem, tāpēc daudz nedomājot ķēros pie jauna pārvalka šūšanas.Viss tika izārdīts pa detaļām, vecās detaļas atbrīvoju no oderes un nogludināju. 
Vietās, kur iet cauri jostas, piegludināju klāt līmaudumu, lai padarītu to stingrāku. Pēc tam ar smalku zig zag nošuvu caurumiem paredzētās vietas.Šis bija vislielākais caurums. To arī kreisajā pusē nolīmēju ar līmaudumu, labajā pusē nošuvu precīzu kontūru un iestiprināju izšujamajā riņķī, lai nostieptu un šuvums veidotos stingrs.

Nebiju neko izšuvusi ar rokām kopš pamatskolas laikiem, uzskatāmi redzams cik nevienāds ir sākums. Beigās jau biju ievingrinājusi roku un viss izšuvās daudz precīzāks.


Vidus tika izgriezts ar mazajām šķērītēm.


Veikalā oderei iegādāju biezu mēteļa starplikas audumu. Ziemā būs silti, bet cerams, ka vasarā nebūs pa karstu. Audums gan ne pārāk pateicīgs, nepārtraukti no tā atdalījās šķiedras un diegi. Ideāli protams, ja tas paredzēts pa vidu starp virsaudumu un oderi kā mēteļiem pierasts.
Lai odere un virsaudums turētos kopā viens pie otra, pa vidu ievietoju līmaudumu, kas lipīgs no abām pusēm.Zem pārklāja bija arī nolietots putuplasta slānis. Nejaušā kārtā jauns gabals tieši mājās stāvēja izmantošanai, veco uzliku virsū un pārzīmēju kontūras, izgriezu ar kancelejas nazi.


Lūk jostas jau izvilktas cauri.


Garu malu visā pārvalka garumā piešuvu nostieptu gumiju.


Gatavs!


Komentāri

Ierakstīt komentāru