Stūres maisi

Gandrīz visas garās brīvdienas biju aizņemta ar velo stūres maisu šūšanu. Rezultātā tapuši 4 pāri maisu, ko nodot valkātājiem.

Pirmajā bildē redzamie domāti fiksīšvelo braucējiem, jo uz to riteņu stūrēm nav nekā, pat bremžu hēbeļu nav. Līdz ar to eja jātaisa 2x šaurāka nekā MTB stūrēm.

Visiem iekšpusē sintapons un kāds cietāks materiāls (flizelīns, vai bezlīmes ciets un vienlaicīgi plāns audums), redzamajā daļā flīss. Lai nebūtu garlaicīgi šūt visu laiku vienu un to pašu, odere katram pārim tiek stepēta dažādos rakstos - šajā gadījumā akmeņi, viļņi, taisnstūri un zigzagi. Virspusē protams atstarotāji un zaļajiem stūres maisiem izmēģināju rokas ieejas daļā iešūt nelielu gabalu virsauduma, lai liekot rokas iekšā labāk slīdētu.

Iekšpušē redzamā melnā detaļa ir gumija, ko uzlikt uz stūres roktura, lai maiss turētos taisni. Nostiprināšanai domāta arī stingra 2cm plata lenta un sprādzīte, kas palīdz savilkt stūres caurumu ciešāk. Fiksīšvelo gadījumā par savilcēju kalpo gumija un plastmasas fiksētāji, jo sprādze un lenta būtu par lielu.


Komentāri